5 серпня 2011 року тренерами навчально-методичного центру Центрального апарату Партії регіонів проведено семінар-тренінг «Організація роботи первинних партійних організацій» з заступниками голів міських, районних партійних організацій та головами найбільших за чисельністю первинних партійних організацій.
Навчання було проведено Коротичем Ігорем Борисовичем – заступником керівника Навчально-методичного центру Центрального апарату Партії регіонів та Карпілянським Дмитром Анатолійовичем — тренер-методистом Навчально-методичного центру Центрального апарату Партії регіонів, кандидатом психологічних наук, доцентом, психологом-консультантом.
На семінарі – тренінгу були розглянуті питання про: роль первинних партійних організацій на сучасному етапі партійного будівництва: загально-теоретичні положення, призначення і механіми функціонування первинної парторганізації; про нормативно-правову базу функціонування партійних організацій; місце первинної парторганізації в організаційній структурі ПР; про керівні органи та керівні особи первинної парторганізації ПР; про статус, завдання, обов’язки і повноваження голови первинної партійної організації ПР; про напрями роботи (завдання) первинних партійних організацій: прийом нових членів Партії, інформування членів Партії про актуальні питання (меседжі), забезпечення зворотного зв’язку, проведення зборів (у т.ч. – висування делегатів), робота у виборчих кампаніях; про роботу в групах: планування діяльності первинної партійної організації; про місцеву специфіку діяльності партійних осередків. Наприкінці роботи семінару всіх учасників було умовно розділено на чотири групи кожна з яких отримала завдання. Першій групі необхідно було розповісти про результати минулої виборчої кампанії на їхній виборчій дільниці — про проблеми та шляхи їх вирішення; другій — розповісти про завдання первинної партійної організації у період підготовки до виборчої кампанії; третій групі – розповісти про шляхи досягнення максимального результату на виборчій дільниці під час виборів у 2012 році; останній групі – вказати методи протидії опонентам на території виборчої дільниці.
Робота семінару була вкрай напруженою, часом навіть дискусійною, але користі від проведення такого виду роботи набагато більше. Кожен бажаючий міг задати питання та отримати на них відповіді та пораду, як краще застосувати той чи інший прийом під час роботи.