Из первых уст

29 Февраля 2012, 12.00
Речь пойдет о крушении некогда крупнейшего в Европе концерна, производящего хлопчатобумажные ткани....
23 Февраля 2012, 08.00
Опередившие свое время Чем бы ни занималась компания “Амалтея” – продажей напитков...
16 Февраля 2012, 14.00
2012 год был для нас лучше, чем два предыдущие. Мы сумели найти...

"Слухи в ухи..."

05 Апреля 2012, 22.00
Говорят, что по действиям, бывшего начальника управления по делам прессы и информации...
29 Февраля 2012, 18.00
Слухи молвят, что исполняющий обязанности ректора ХГУ, Александр Ходосовцев, больше не И.О....
Январь 2025
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Сейчас на сайте

Сейчас 20 гостей онлайн

«Свавілля» на конкурсі з перевезення пасажирів

Фронт змін

Саме таке враження склалося у голови депутатської фракції в міській раді від «Фронту Змін» Віктора Іванушкіна та журналіста, які 14 грудня були присутні на засіданні конкурсного комітету з визначення перевізників на маршрутах №№ 4, 12, 14, 26, 35, 47 в місті Херсоні.
Голова конкурсного комітету, начальник управління транспорту О. Жакун, фактично все засідання провів в закритому режимі, не допустивши присутності депутата та журналістів, порушив Порядок проведення конкурсу — не оголосив конкурсні пропозиції в присутності тих фірм-перевізників, що їх подали до участі у конкурсі. Також, за закритими дверми відбулося недопущення до участі у конкурсі трьох перевізників.
«Я вважаю, що керівник управління транспорту цілком свідомо „плутає“ застосування норми законодавчих актів щодо проведення закритого засідання конкурсного комітету. У закритій формі проводиться тільки та частина засідання конкурсного комітету де приймається рішення саме про результати конкурсу. Всі інші процедури – оголошення конкурсних пропозицій, обґрунтування та їх обговорення відбувається у відкритому режимі. Проведення конкурсів у „закритий“ спосіб викликає багато запитань до їх організаторів".— зазначив Віктор Іванушкін.

 

Названы приоритеты города на 2012 год

Разное

Сегодня, 15 декабря 2011 года, на своей плановой пресс-конференции, губернатор области — Николай Костяк, обозначил приорететные начинания для города, которые будут финансироваться за счет бюджетных средств,  в 2012 году, это:

1. Мост между ХБК и «Таврическим»;

2. Круглосуточное водоснобжение всего города Херсона;

3. Строительство школы на «4-м Таврическом».

Теги:
 

В ПР делают ставку на новый закон о выборах

Политика

В законе о выборах народных депутатов полностью реализовано обещание Президента обеспечить такие изменения в избирательном законодательстве, которые позволят избрать в 2012 году качественно новый и эффективный парламент. Об этом заявил народный депутат Украины, член парламентской фракции Партии регионов Владислав Забарский.
Комментируя вступление в силу нового закона о выборах Забарский отметил: «Преимущество этого закона заключается, прежде всего, в том, что документ максимально учитывает и современную обстановку в Украине, и рекомендации Венецианской комиссии, и те требования, которые выдвигала оппозиция».

 

Херсонщина територия без Ахметова

Экономика

Сегодня, 15 декабря 2011 года, в здании ОГА, прошла очередная пресс-конференция, губернатора области — Николая Костяка.

Отвечая на вопрос, о причинах, нахождения Херсонской области, по результатам исследования фонда Рината Ахметова «Эффективное управление», на последнем месте в рейтинге конкурентоспособности среди регионов Украины, губернатор ответил: «Не проплачено».

На Херсонщине сегодня не представлено ни одно предприятие Рината Ахметова, акцентировал Костяк. «Автовокзал хотели забрать, мы не дали. Я сюда не пускаю донецких. В моих интересах развитие Херсонской области и мне не важно с кем работать, то ли с «донецкими» или «днепропетровскими», я гну свою линию », резюмировал Н. Костяк.

 

Катеринчук обжаловал в Европейском суде закон о выборах

Политика

Народный депутат, лидер Европейской партии Украины Николай Катеринчук 15 декабря обратился в Европейский суд по правам человека с заявлением о нарушении со стороны государства в связи с принятием нового закона «О выборах народных депутатов Украины».

Об этом сообщает пресс-служба Европейской партии Украины.

В частности Николай Катеринчук считает, что «введение этим законом значительного размера избирательного залога является нарушением прав на свободные выборы, гарантированного статьей 3 Протокола № 1 к Конвенции по правам человека».

«Наличие механизма невозврата залога кандидатам, зарегистрированным по одномандатным округам, кроме тех, кто избран депутатом, является фактически «платой за участие в баллотировании», поскольку средства направляются в Государственный бюджет. Таким образом, власть пытается улучшить свое финансовое состояние за счет граждан, которые стремятся реализовать свое конституционное право на участие в выборах»,— утверждает заявитель.

 

Влада сама провокує радикальні настрої в країні

Политика

Українським громадянам сьогодні прикрили легальні форми спротиву державній владі. Це спричиняє в суспільстві радикалізацію настроїв. Таку заяву на прес-конференції зробив голова Суспільного комітету національної безпеки України Олексій Толкачев.
«Якщо раніше можна було вийти на Майдан, розбити наметове містечко або прикути себе кайданами до залізничних колій і блокувати рух транспорту, то зараз це практично неможливо. Протести на межі легальних форм спротиву тягнуть за собою арешт чи переслідування. Будь-яка акція протесту не має сенсу, бо мітингувальників оточують тисячі співробітників „Беркуту“. Легальні форми спротиву втрачають свій сенс. Будь-яка заявка про акцію буде перекрита рішенням суду про заборону. Автобуси з мітингувальниками не доїдуть до місця мітингів»,— заявив Толкачев.

 

Українська нація підтвердила свою політичну зрілість

Культура и спорт

Українці фільтрують інформацію ЗМІ
Більше половини українців (60,2%) визначають, якій інформації можна довіряти, самостійно аналізуючи її з різних джерел. Кожен четвертий респондент довіряє думці авторитетних людей (25,8%), а також телепрограмам, учасники яких мають говорити й відповідати на запитання без підготовки (23,1%). Кожен шостий опитаний (15,4%) довіряє тільки певним ЗМІ, журналістам.
Кожного другого українця цікавлять політичні (51,7%) та економічні (50,2%) новини. Про це свідчать результати телефонного опитування «ЗМІ в Україні», проведеного Інститутом Горшеніна.
Близько третини респондентів (35,6%) віддають перевагу соціальним новинам, близько чверті — кримінальним (28,9), спортивним (25,5), а також новинам у сфері культури і шоу-бізнесу (24,8%). Новини з гуманітарної сфери цікавлять 17,4% опитаних. Інші новини приваблюють 2,8% громадян України, а 1,9% не цікавляться новинами взагалі. Важко було відповістити на це запитання 1,5% респондентів.

 

«Молоді регіони» дітям!

Партія регіонів

Напередодні Дня Святого Миколая до селищного дошкільного навчального закладу № 1 завітали у гості голова Нижньосірогозької районної громадської політичної організації «Молоді регіони» Євген Гришко та його заступник Олександр Колесник. Вони подарували вихованцям закладу музичний центр і побажали достатку, миру, радості, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя працівникам дитсадка. Директор дитячого садка Наталія Дашковська подякувала гостям за подарунок і увагу до дошкільнят, а Євген Гришко у свою чергу зазначив, що перші п’ять-шість років життя – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Тож голова районної громадської політичної організації «Молоді регіони» висловив сподівання, що музичний центр стане у нагоді вихователям дитсадка під час проведення навчальних занять та святкових заходів.

 

Херсонці кличуть Юлю додому

Блок Юлії Тимошенко

Біля будівлі Апеляційного суду міста Києва вчора, під час засіданню суду по справі  лідера опозиції, голови партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко відбувся багатолюдний мітинг на її підтримку. Однією з найбільших делегацій була делегація Херсонщини, яка складалася з депутатів місцевих рад, їх помічників та активістів партії, і налічувала 150 осіб. Херсонці тримали плакати «Херсонщина кличе Юлю  додому» і «Херсон вимагає Юлі волю».

На початку мітингу працівники правоохоронних органів намагалися завадити потраплянню на територію суду народних депутатів та розгортанню на площі біля суду сцени. Херсонська делегація безпосередньо взяла участь в руйнуванні воріт, які заважали проходженню народних депутатів, та у встановленні сцени.

 

Закон о выборах «минирован»

Политика

Законодательная норма о возможности одновременного баллотирования в Верховную Раду по партийным спискам и в мажоритарном округе может быть использована для отмены результатов выборов.

Такое мнение в ходе сегодняшней пресс-конференции выразил глава правления Комитета избирателей Украины Александр Черненко.

Эксперт напомнил, что в 1998 году Конституционный суд признал данную законодательную норму неконституционной во время избирательной кампании, поэтому для тех парламентских выборов она осталась действующей. В то же время, по его словам, на сегодняшний день в КС никто не обжаловал эту норму, которая содержится в новой редакции закона о выборах в Раду. Однако Черненко не исключил, что она может быть обжалована позже.

«Если такое представление будет, то есть несколько вариантов развития событий: или Конституционный суд принимает решение до начала кампании, и эти нормы не действуют, или принимает решение во время кампании — и что тогда делать, останавливать выборы?»,— поинтересовался глава КИУ.

По мнению Черненко, пока что такая норма выгодна и оппозиции, и власти. «Она позволяет «раскладывать яйца в разные корзины»,— считает он, передает UBR.

 

Тимошенко назвала ошибкой голосование за закон о выборах

Политика

На встрече с еврокомиссаром по вопросам расширения ЕС Штефаном Фюле экс-премьер Юлия Тимошенко заявила, что голосование за закон о выборах было ошибкой оппозиции. Об этом во вторник рассказал глава представительства ЕС в Украине Жозе Мануэль Пинту Тейшейра на встрече с послами стран ЕС и представителями украинской оппозиции, передает «Украинская правда».

 

Опозиційні партії об'єднаються, іншого виходу немає

Политика

На запитання, чи зможуть поєднати свої зусилля опозиційні партії, відповідь дуже проста: іншого виходу просто немає. Таке міркування висловив голова Івано-Франківської обласної ради, головний «свободівець» Прикарпаття Олександр Сич.

«Звичайно, якщо перед усіма тими, які нині мають реальний вплив на перебіг політичних процесів в Україні, стоятиме стратегічна мета — сформувати в парламенті більшість і вберегти державу від зміни пріоритетів у її розвитку. Якщо ж таку мету перед собою провідні політичні сили не поставлять, то весь передвиборчий процес, зокрема й переговорний процес, зводитиметься до якихось тактичних ухилянь з метою обдурити один одного, пройти до ВР, а там уже якось буде. Така загроза, очевидно, є…»,— підкреслив він.

На його думку, Івано-Франківщина має прекрасний досвід консолідації: «Прикарпатський політикум генетично тяжіє до такої консолідації і таким досвідом уже може ділитися на всеукраїнському рівні. Нагадаю, що в 2002 році, коли сформувався блок партій „Наша Україна“, то із 10 партій, які підписали угоду на всеукраїнському рівні, тільки в Івано-Франківській області дев'ять підписали на регіональному рівні. В усіх інших областях було по три-чотири, максимум п'ять. і той факт, що ми в 2010 році після завершення місцевих виборів зуміли сісти, порозумітися і сформувати таку неформальну більшість в обласній раді, свідчить про те, що цей досвід живе і його можна використовувати».

Сич вважає, що тут будуть і об'єктивні, й суб'єктивні чинники, зможемо порозумітися чи ні, зможемо виставити проти кожного провладного кандидата свого опозиційного…

 

Антимонопольщики получат дополнительные функции

Разное

Правительство одобрило законопроект, которым предполагается расширение полномочий Антимонопольного комитета.
Законодательные изменения предусматривают введение механизма отбора образцов товаров, сырья, материалов, полуфабрикатов, комплектующих изделий для проведения экспертизы. Эта процедура будет применяться антимонопольными органами для выявления и пресечения случаев недобросовестной конкуренции. Речь идет о распространении участниками рынков неполной, неточной или ложной информации.

Согласно законопроекту отбор образцов будет осуществляться за счет средств государственного бюджета. Вместе с этим, предлагается, чтобы нарушитель возмещал понесенные расходы на его проверку. Эти средства будут возвращаться госбюджету.

 

«Тиха украинская ночь»… чи Думка щодо «СВОБОДИ»… виборів 12 року.

Артём Сопов

Чи не всі українські політологи стверджують, що 5% бар’єр стане перепоною для потрапляння у наступний парламент таких політичних сил, як ВО «Свобода» та УДАР.

Якщо із УДАРОМ ситуація і справді не піддається аналізу, то із ВО «Свобода» справа інша.

Перше, необхідно нагадати, що результат ВО «Свободи» на останніх місцевих виборах по Україні склав 5,1%,навіть не будемо говорити, про «вкрадені» голоси.

Друге,частина Західної України, Галичина (Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області) на момент проведення останніх виборів Президента України мала 24 округи. В цілому ж до терміну «Західна Україна» відносять від 5 до 10 областей, це обов’язково – Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Чернівецька; найчастіше – Волинська та Рівненська; іноді – Вінницька, Житомирська, Хмельницька. Так от на цій території розташовано 65 округів. Навіть без Закарпатської та Чернівецької області, які на місцевих виборах дали не поганий результат Регіонам, це 55 округів. Не факт, що на всі ці округи буде мати вплив ВО «Свобода», але знову ж таки аналізуючи останні Українські вибори, можна казати, що електоральна база «Свободи» вже не обмежується тільки Галичиною, це ще й Волинська, Рівненська та Хмельницька області з їх 17 округами, тобто досить впевнено можна говорити, що ВО, може потенційно розраховувати на перемогу у 41 окрузі.

 

Власть перепишет закон перед самими выборами

Политика

Новый закон о выборах является одноразовым, то есть написан под одни выборы, однако власти могут изменить законодательство непосредственно перед выборами. Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции председатель Комитета избирателей Украины Александр Черненко.
По его словам, закон о выборах народных депутатов, подписанный вчера Президентом — одноразовый. «Этот закон писался только под эти выборы»,— отметил Черненко.
Председатель КИУ подчеркнул, что об этом уже говорил даже спикер парламента Владимир Литвин. «Для меня очевидно, что на следующие выборы мы будем иметь новый закон. Я вообще надеюсь, что к следующим выборам мы придем с избирательным кодексом»,— отметил Черненко.
В то же время председатель Комитета избирателей не исключил, что власти могут переписать избирательное законодательство непосредственно перед самими выборами. «Такой сценарий не исключается»,— подчеркнул он, в то же время отметив, что если власти и пойдут на такой шаг, им придется объяснять избирателям, что такие действия являются последовательными, а сам закон не пишется «под них».

Источник: Главком

 

Производитель упаковки

Поиск по сайту

Прогноз погоды